Ofertă acceptată Cumpărare directă

VATA ISOVER RIOTWIN 5/10

Număr anunț
DA21488634
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI RO8123890)
Furnizor / câștigător
RURAL CONSTRUCT SRL (CUI RO2847231)
Cod CPV
39563100-7 · Vata textila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.643,40 RON
Valoare atribuită
1.643,40 RON
Data publicării
17.10.2018 07:59
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.643,40 RON

din 1.643,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.