Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mocheta, culoare gri, latime 4 metri, fir intors, suport iuta
- Număr anunț
- DA21487334
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- MYHELEN SRL (CUI RO24060344)
- Cod CPV
- 39531000-3 · Covoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 572,50 RON
- Valoare atribuită
- 572,50 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 15:34
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
572,50 RON
din 572,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro