Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antigel CASAECO (-60 C) - pentru sisteme termice (ambalaj canistra 10 kg)

Număr anunț
DA21484849
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
DIVVOS SRL (CUI RO18991712)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325 RON
Valoare atribuită
325 RON
Data publicării
16.10.2018 13:53
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325 RON

din 325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.