Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SCOALA DANI GERGELY

Număr anunț
DA21495722
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DANI GERGELY" GHIMES (CUI 29175302)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
809,30 RON
Valoare atribuită
809,30 RON
Data publicării
17.10.2018 13:12
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

809,30 RON

din 809,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.