Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,9% sub estimat
ECOBRITE SUPER SILEX LIQUID
- Număr anunț
- DA21495620
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.219 RON
- Valoare atribuită
- 5.232,60 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 13:08
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.232,60 RON
din 6.219 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 986,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.