Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie cu capac 650x700x900 mm

Număr anunț
DA21487918
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
H.E.P. PRODCOM S.R.L. (CUI RO4094997)
Cod CPV
44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.094,99 RON
Valoare atribuită
1.094,99 RON
Data publicării
16.10.2018 16:09
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.094,99 RON

din 1.094,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.