Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Element platforma AL 1200x1800 mm
- Număr anunț
- DA21487835
- Autoritate contractantă
- TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
- Furnizor / câștigător
- H.E.P. PRODCOM S.R.L. (CUI RO4094997)
- Cod CPV
- 44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.716,76 RON
- Valoare atribuită
- 24.716,76 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 16:03
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.716,76 RON
din 24.716,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro