Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs degivrare / antigivrare aeronave

Număr anunț
DA21483047
Autoritate contractantă
R.A. "AEROPORTUL INTERNATIONAL MARAMURES" (CUI RO2944544)
Furnizor / câștigător
REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI RO12020346)
Cod CPV
79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.050 RON
Valoare atribuită
7.050 RON
Data publicării
16.10.2018 12:47
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.050 RON

din 7.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.