- Număr anunț
- DA21494701
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,09 RON
- Valoare atribuită
- 219,09 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 12:29
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
219,09 RON
din 219,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro