Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie panouri ergoterapie

Număr anunț
DA21494404
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
33154000-4 · Aparate de mecanoterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.284 RON
Valoare atribuită
3.284 RON
Data publicării
17.10.2018 12:15
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.284 RON

din 3.284 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.