Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 38,8% sub estimat
Pachet reactivi laborator
- Număr anunț
- DA21491644
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.185 RON
- Valoare atribuită
- 7.452 RON 38,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 10:32
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.452 RON
din 12.185 RON estimat
38,8%
Adjudecat la 61,2% din estimat · economie 4.733 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.