Ofertă refuzată Cumpărare directă

PANTOPRAZOL 20MG

Număr anunț
DA21480793
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE (CUI 4352689)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,50 RON
Valoare finală
115,50 RON
Data publicării
16.10.2018 11:23
Data finalizării
17.10.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.