Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Penicilina G sodica 400000 UI x 100 fl
- Număr anunț
- DA21426068
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233,29 RON
- Valoare atribuită
- 233,29 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 14:13
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
233,29 RON
din 233,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro