Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUTII PETRI / PLACI PETRI 90x15mm, STERILE, TRANSPARENTE, CALITATE FOARTE BUNA
- Număr anunț
- DA21483698
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230 RON
- Valoare atribuită
- 230 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 13:10
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230 RON
din 230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro