Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT REZISTENTA+FLANSA ROTUNDA+TEACA PT BOILER ELDOMINVEST ECO 300-500LT, 3x3kW, fabr>03.2016
- Număr anunț
- DA21494689
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285,71 RON
- Valoare atribuită
- 285,71 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 12:28
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
285,71 RON
din 285,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro