Ofertă acceptată
Cumpărare directă
anvelopa Tigar 225/75R16 ZDTI 118R CSW
- Număr anunț
- DA21491559
- Autoritate contractantă
- Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) (CUI 2612979)
- Furnizor / câștigător
- ECOS 91 SRL (CUI 3664119)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722,68 RON
- Valoare atribuită
- 722,68 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 10:29
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
722,68 RON
din 722,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro