Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA CARGO IARNA 195/75R16C Goodyear Cargo UltraGrip 5

Număr anunț
DA21490006
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Constantin Brancoveanu" Baciu (CUI 18006430)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,06 RON
Valoare atribuită
722,06 RON
Data publicării
17.10.2018 09:27
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,06 RON

din 722,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.