Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Anvelope 215/65/16 Falken iarna
- Număr anunț
- DA21460375
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- BRANDO COM SRL (CUI RO6774361)
- Cod CPV
- 34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,48 RON
- Valoare finală
- 1.176,48 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 12:59
- Data finalizării
- 17.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.