Ofertă refuzată Cumpărare directă

998 pachet articole sportive conform fp 167

Număr anunț
DA21446397
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” EMIL DRĂGAN ” UNGHENI (CUI 18160365)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549,77 RON
Valoare finală
549,77 RON
Data publicării
11.10.2018 11:27
Data finalizării
17.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.