Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,3% sub estimat

ARTICOLE DE BIROU

Număr anunț
DA21488482
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699,39 RON
Valoare atribuită
690,12 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
16.10.2018 22:15
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,12 RON

din 699,39 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 9,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.