Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii exterioare Scoala Sauaieu

Număr anunț
DA21488467
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
HANGA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35813880)
Cod CPV
45410000-4 · Lucrari de tencuire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.840 RON
Valoare atribuită
11.840 RON
Data publicării
16.10.2018 21:03
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 21:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.840 RON

din 11.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.