Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA21485109
Autoritate contractantă
SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44111100-2 · Caramizi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,06 RON
Valoare atribuită
218,06 RON
Data publicării
16.10.2018 14:04
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,06 RON

din 218,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.