Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie invertor sudura
- Număr anunț
- DA21493335
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 663,02 RON
- Valoare atribuită
- 663,02 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 11:31
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
663,02 RON
din 663,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro