Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa PVC

Număr anunț
DA21486647
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02630 Bucuresti (CUI 12071099)
Furnizor / câștigător
DAS COMERT PVC SRL (CUI RO29914626)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.540 RON
Valoare atribuită
4.540 RON
Data publicării
16.10.2018 15:05
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.540 RON

din 4.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.