Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie pentru CMJ GALATI

Număr anunț
DA21486420
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.637 RON
Valoare atribuită
1.637 RON
Data publicării
16.10.2018 14:56
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.637 RON

din 1.637 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.