Ofertă acceptată
Cumpărare directă
distribuitoare de articole de igiena
- Număr anunț
- DA21482924
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TITAN DR.CONSTANTIN GORGOS (CUI 14908162)
- Furnizor / câștigător
- ASTRID-RT SRL (CUI RO14099924)
- Cod CPV
- 42968200-1 · Distribuitoare de articole de igiena (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.400 RON
- Valoare atribuită
- 23.400 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 12:42
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 07:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.400 RON
din 23.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro