Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina slefuit

Număr anunț
DA21493722
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
ROMCAST EXPERT SRL (CUI RO29001799)
Cod CPV
43811000-1 · Masini de slefuit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.571,43 RON
Valoare atribuită
1.571,43 RON
Data publicării
17.10.2018 11:44
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.571,43 RON

din 1.571,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.