Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE COLECTARE,TRANSPORT DESEURI DE ORIGINE ANIMALA

Număr anunț
DA21486588
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524300-9 · Servicii de inlaturare a deseurilor biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.107,60 RON
Valoare atribuită
1.107,60 RON
Data publicării
16.10.2018 15:03
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.107,60 RON

din 1.107,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.