Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIERCE LDH CYTOTOXICITY ASSAY 1000 rxn/6 CARBOXY 2 7 DICHLOROD 5 MG
- Număr anunț
- DA21484082
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 24327000-2 · Diverse substante chimice organice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.854 RON
- Valoare atribuită
- 3.854 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 13:22
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.854 RON
din 3.854 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro