Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACA DE BETON CU RAMA SI CAPAC 1X1 - 90538/09.10.2018
- Număr anunț
- DA21486060
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- VSA INTERNATIONAL SRL (CUI RO9575800)
- Cod CPV
- 44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.975 RON
- Valoare atribuită
- 5.975 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 14:41
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.975 RON
din 5.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro