Ofertă acceptată Cumpărare directă

Butelie din otel pentru oxigen medicinal 5L cu reductor mediselect, umidificator si masca

Număr anunț
DA21469025
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
44612000-3 · Butelii de gaz lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.132 RON
Valoare atribuită
2.132 RON
Data publicării
15.10.2018 12:18
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.132 RON

din 2.132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.