Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI reparatii acoperis si tavane cladire Beci si depozit de alimete la Sp. Radauti
- Număr anunț
- DA21495139
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- ILISOICONSTRUCŢII GENERALE S.R.L. (CUI RO31251924)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.409,98 RON
- Valoare atribuită
- 48.409,98 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 12:48
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.409,98 RON
din 48.409,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro