Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prag de fund si calibrare albie raul Sucevita. in zona pod Chiras, comuna Sucevita, jud Suceava
- Număr anunț
- DA21492358
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUCEVITA (CUI 4441336)
- Furnizor / câștigător
- CONECTCOM SRL (CUI RO13680901)
- Cod CPV
- 45246000-3 · Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.043,51 RON
- Valoare atribuită
- 30.043,51 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 10:58
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.043,51 RON
din 30.043,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro