Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii imprejmuire la Primaria Lunca Ilvei
- Număr anunț
- DA21472175
- Autoritate contractantă
- Comunei Lunca Ilvei (Primaria Lunca Ilvei) (CUI 4730598)
- Furnizor / câștigător
- VALY ELEGANT SRL (CUI 19238071)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.636,53 RON
- Valoare atribuită
- 28.636,53 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 13:57
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.636,53 RON
din 28.636,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro