Ofertă acceptată Cumpărare directă

prestari servicii conform contract/refil cartus lexmark/ antivirus Kaspersky

Număr anunț
DA21484725
Autoritate contractantă
GRADINITA SPECIALA FALTICENI (CUI 15258742)
Furnizor / câștigător
DOCUPRINT X SRL (CUI 24785881)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.257 RON
Valoare atribuită
1.257 RON
Data publicării
16.10.2018 13:47
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.257 RON

din 1.257 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.