Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie mare si inlocuire piese(lampa+tripla) autovehicul BT 69 COR - Comuna Corni
- Număr anunț
- DA21487241
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNI (CUI 3748503)
- Furnizor / câștigător
- ATI MOTORS HOLDING SRL (CUI RO15903511)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.346,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.346,45 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 15:30
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.346,45 RON
din 1.346,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro