Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAPTE UHT semidegresat 1,8% grăsime, 3,25 proteine, 200ml/PRODUSE LACTATE DE 125g.
- Număr anunț
- DA21494133
- Autoritate contractantă
- Comuna Roscani (CUI 16511583)
- Furnizor / câștigător
- DORNA LACTATE S.A. (CUI RO9689910)
- Cod CPV
- 15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.227,20 RON
- Valoare atribuită
- 17.227,20 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 12:03
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.227,20 RON
din 17.227,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro