Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari cu buldoexcavator

Număr anunț
DA21483620
Autoritate contractantă
COMUNA PASTRAVENI (CUI 2614201)
Furnizor / câștigător
ACSITRANS SRL (CUI RO18816061)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.920 RON
Valoare finală
7.920 RON
Data publicării
16.10.2018 13:07
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.