Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci menajeri 240L 10buc/set Misavan

Număr anunț
DA21489992
Autoritate contractantă
SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI RO30925017)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,70 RON
Valoare atribuită
32,70 RON
Data publicării
17.10.2018 09:27
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32,70 RON

din 32,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.