Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solid State drive (SSD) Samsung 860 EVO, 1 TB, 2,5”, Sata III

Număr anunț
DA21494273
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC FINANTE LOCALE PLOIESTI (CUI 13662794)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.462,50 RON
Valoare atribuită
1.462,50 RON
Data publicării
17.10.2018 12:09
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.462,50 RON

din 1.462,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.