Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)

Număr anunț
DA21492274
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC JIMBOLIA (CUI 2502810)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.016,85 RON
Valoare atribuită
4.016,85 RON
Data publicării
17.10.2018 10:55
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.016,85 RON

din 4.016,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.