Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,7% sub estimat

ACHIZITIE -RECIPIENTE DESEURI PERICULOASE

Număr anunț
DA21493739
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.192 RON
Valoare atribuită
2.024,10 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
17.10.2018 11:45
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.024,10 RON

din 2.192 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 167,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.