Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asisitenta tehnica proiectant pt "Reabilitare strazi comunale in comuna Cirtisoara, jud Sibiu"

Număr anunț
DA21492255
Autoritate contractantă
Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
Furnizor / câștigător
PTB-CONSULT R SRL (CUI 17131582)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.159 RON
Valoare atribuită
38.159 RON
Data publicării
17.10.2018 10:54
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.159 RON

din 38.159 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.