Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta tehnica "din partea proiectant pt "Retele hidroedilitare, comuna Cirtisoara, judetul Sibiu

Număr anunț
DA21491858
Autoritate contractantă
Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
Furnizor / câștigător
PTB-CONSULT R SRL (CUI 17131582)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.565 RON
Valoare atribuită
30.565 RON
Data publicării
17.10.2018 10:41
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.565 RON

din 30.565 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.