Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE ANALIZA A APEI POTABILE - INGREDIENT CANTINA ELI-NP
- Număr anunț
- DA21465915
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- NLV PREMIUM SERVICES SRL (CUI 35600130)
- Cod CPV
- 90711300-7 · Analiza a indicatorilor de mediu, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare finală
- 1.100 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 10:41
- Data finalizării
- 17.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.