Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire Strategie Anticoruptie pentru Primaria comunei Curcani, judetul Calarasi

Număr anunț
DA21479451
Autoritate contractantă
Primaria comunei Curcani (CUI 3796926)
Furnizor / câștigător
LEONADI TEAM EXPERT S.R.L. (CUI 37258255)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
16.10.2018 10:33
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 16:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.