Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SIGURANTA DECIZIONALA IN ACHIZITIILE PUBLICE - PLOIESTI - 24-26.10
- Număr anunț
- DA21495312
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831,93 RON
- Valoare atribuită
- 831,93 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 12:55
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
831,93 RON
din 831,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro