Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire 3 tablouri cu montaj si PIF, automatizare pentru 2 pompe 5,5 kw SPAU Almaj
- Număr anunț
- DA40535710
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
- Cod CPV
- 31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.429 RON
- Valoare atribuită
- 27.429 RON
- Data publicării
- 03.06.2026 08:52
- Termen limită
- 08.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2026 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.429 RON
din 27.429 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro