Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de elaborare film documentar proiect Share
- Număr anunț
- DA21487826
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
- Furnizor / câștigător
- NELSTILL VIDEO PRODUCTION SRL (CUI 37771250)
- Cod CPV
- 92111250-9 · Productie de filme de informare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.853 RON
- Valoare atribuită
- 7.853 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 16:01
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.853 RON
din 7.853 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro