Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Buchet continand trandafiri , crizantema, beargrass, aralia, aspidistra.
- Număr anunț
- DA21500967
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- FLOWER BASKET SRL (CUI 34682794)
- Cod CPV
- 03121200-7 · Flori taiate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.315 RON
- Valoare atribuită
- 3.315 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 08:47
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.315 RON
din 3.315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro